O nas

Eteria Consulting została stworzona z pasji… przede wszystkim do ludzi. Naszym celem jest podwyższanie standardów na polskim rynku nieruchomości. Jesteśmy przekonani, że jedyną dobrą formą współpracy z klientami jest partnerstwo oparte na zaufaniu i transparentności. Tworzymy firmę, w której dobro klienta to jedyna możliwa filozofia.

Setki transakcji, powracający klienci i liczne wyzwania sprawiły, że coraz lepiej rozumiemy potrzeby rynku. Dostrzegamy nowe trendy, obserwujemy zmieniający się świat i dzięki temu podchodzimy innowacyjnie do tradycyjnej sprzedaży nieruchomości. 

Z usług pośrednictwa wyrósł nasz kolejny, współzależny biznes: inwestycje na rynku nieruchomości. Milionowe obroty i stała współpraca z inwestorami dały nam doświadczenie w osiąganiu ponadprzeciętnych zysków oraz wiedzę, jak podnosić wartość nieruchomości i jak skracać czas sprzedaży dwukrotnie. Używamy naszej unikalnej metody Eter i zaskakujemy efektami nawet najbardziej wymagających klientów.

Lubimy wyzwania i stawiamy im czoła – nie raz ratując majątki naszych klientów i pomnażając ich kapitał.O nas

System Wartości

Wartości kształtują zarówno to, w jaki sposób pracujemy, jak i to, kogo mamy w firmie. Sprawiają, że organizacja jest silna i potrafi poradzić sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami.

team-image
Doskonałość

Doskonałość

Dobre jest wrogiem lepszego – z tą myślą działamy, zarówno optymalizując swoje zadania, jak i ucząc się i szkoląc. Niezależnie od sytuacji chcemy zostawić klienta z poczuciem, że zrobiliśmy dla niego wszystko, co możliwe.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W ramach transakcji na rynku nieruchomości znaczne pieniądze zmieniają właściciela. Pojawia się wiele silnych emocji, zarówno po stronie kupujących, jak i po stronie sprzedających. Dlatego skrupulatnie dbamy o każdy detal procesu sprzedażowego, abyś mógł spać spokojnie.

Empatia

Empatia

Czasami musimy być nieustępliwi w negocjacjach, a niekiedy rozwiązujemy konflikty rodzinne, co wymaga od nas niezwykle wysokiej inteligencji emocjonalnej. Dopasowujemy się do wyzwania, zawsze dbając o dobro klienta.

Skuteczność

Skuteczność

Gdy podejmujemy się zlecenia, realizujemy je. Nie prowadzimy muzeum nieruchomości, tylko skuteczną maszynę sprzedażową. Satysfakcjonujące efekty i niesamowite doświadczenie dla klienta to coś, na czym bardzo nam zależy.

Fokus

Fokus

Każdy z nas ma to coś, w czym się specjalizuje – i na tym się skupia, bo wtedy ma szansę być najlepszy. Ty możesz zająć się swoimi pasjami, my zadbamy o nieruchomości. Nasi doradcy nie mają kilkudziesięciu zleceń naraz – najwyżej kilka, spośród których 98% kończy się sukcesem.

Determinacja

Determinacja

W nieruchomościach często zdarzają się wyzwania – duże i małe. My lubimy wszystkie. Wiemy, że kluczem do sukcesu jest wytrwałość w dążeniu do niego. Doskonałość i skupienie pozwalają nam osiągać cele, a empatia i bezpieczeństwo gwarantują, że droga do nich nie jest wyboista.

Uczciwość

Uczciwość

Czy we współpracy z klientem, czy w relacjach wewnątrz firmy – wiemy, że najlepszy efekt możemy osiągnąć, mówiąc wyłącznie prawdę i działając z intencją transparentności w każdej interakcji. Dzięki temu klient może w 100% na nas polegać, a my możemy działać w sposób niezawodny. Jeżeli będziemy w stanie pomóc – pomożemy. Jeżeli nie – po prostu to powiemy, bez owijania w bawełnę.

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność

Nasz zespół ekspertów wie, że bycie partnerem w sprawach nieruchomościowych wymaga ogromnej rzetelności, punktualności i uważności. Świadomość, że klient na nas polega, nakazuje nam dotrzymywać każdej, choćby drobnej obietnicy.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą profesjonaliści ze szczerą potrzebą pomagania. Wierzymy, że wszystko jest możliwe, i przyciągamy podobnie myślących ludzi. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na niesamowitym poziomie. „Ludzie pracujący razem jako jedna grupa potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna” – Franklin Delano Roosevel.

Zobacz, jak sprzedajemy