Vadym Chuchmii

Starszy Doradca ds. Nieruchomości

Praca w różnych branżach i ostateczne zetknięcie się z Eteria Consulting sprawiły, że w nieruchomościach postanowił pozostać na dłużej. Bycie doradcą łączy bowiem w sobie zarówno kontakt z ludźmi, elastyczność działania, jak i stałe poszerzanie swojej wiedzy o nowe doświadczenia, radość wynikającą z przeprowadzonej transakcji. Jest to więc zajęcie dla aktywnych ludzi, którzy lubią nowe wyzwania, ciągłe „dzianie się”. Jak sam Vadym przyznaje, bycie specjalistą ds. nieruchomości to nieustanne trzymanie „ręki na pulsie”, to zadowolenie Klientów, które przynosi ogromną radość, przekładającą się na kolejne wyniki, kolejne osiągnięcia. Klienci cenią go za perfekcyjną umiejętność prowadzenia negocjacji, a także osobisty urok.

Zdobyte w ciągu kilku lat kwalifikacje Vadym wykorzystuje do analizy potrzeb Klientów (kupujących i sprzedających), ich możliwości, dopasowania ofert do potrzeb czy też samego potencjału nieruchomości. Wysoka jakość świadczonych usług, płynność kontraktu to bez wątpienia jego znak rozpoznawczy. Vadym specjalizuje się głównie w nieruchomościach inwestycyjnych, jako że doskonale wie, jak pomnażać kapitał swoich Klientów:

„Zaangażowanie i profesjonalne podejście do każdego Klienta powodują, że nierzadko nasza współpraca nie kończy się na jednej transakcji, ale trwa nieraz i latami.”

Do pozostałych pasji Vadyma należy zaliczyć podróżowanie, ekonomię światową, techniki i metody wpływające na rozwój osobisty.

Vadym Chuchmii
contact-team

Skontaktuj się z nami

  Temat *

  Imie

  Nazwisko

  Adres e-mail *

  Tel *

  Wiadomość

  Zobacz, jak sprzedajemy