Pośrednik w zakupie nieruchomości

“Kieruj się sercem, my poprowadzimy resztę”

Wyobraź sobie zakup mieszkania, domu czy też działki, który jest skrojony na miarę Twoich oczekiwań. Świat, w którym nie musisz przeszukiwać setek ogłoszeń, tracić czasu na nieodpowiednie oferty czy spotykać się z niespodziankami. Z nami ten świat staje się rzeczywistością.

Pośrednik w zakupie nieruchomości

Jakie korzyści przynosi zakup nieruchomości z naszym wsparciem?

Powodów jest wiele, my opisaliśmy tylko te najważniejsze, abyś nie tracił swojego cennego czasu.

Czas

Nasz zespół przeszukuje rynek, weryfikuje oferty i bazując na Twoich oczekiwaniach, selekcjonuje najbardziej odpowiednie propozycje. Zamiast przeglądać dziesiątki ogłoszeń, otrzymujesz od nas tylko te najbardziej adekwatne. Oszczędź czas i energię, skupiając się na decyzjach, które naprawdę się liczą.

Off market

Posiadamy kontakty branżowe, pozyskujemy nieruchomości przed publikacją oraz jesteśmy w zrzeszeniach pośredników nieruchomości. Najlepsze oferty rozchodzą się często przed wejściem na rynek, wspólnie z nami będziesz pierwszy w kolejce.

Bezpieczeństwo

Przed każdą transakcją dokładnie sprawdzamy stan prawny nieruchomości, co pozwala na wykrycie niechcianych niespodzianek i zwiększa uczucie spokoju u naszych klientów.

Korzystne finansowanie

Pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych przy udziale sprawdzonych niezależnych doradców kredytowych. Gdy zamiast środków posiadasz inną nieruchomość na sprzedaż, również jesteśmy w stanie pomóc i połączyć obie transakcje.

Profesjonalne niegocjacje

Idąc na rynek, możemy napotkać wiele niespodzianek lub przeciwności. Działając wspólnie, negocjujemy dla Ciebie najlepszą ofertę i warunki zakupu wymarzonej nieruchomości.

contact-team

Skontaktuj się z nami

Z nami zrozumiesz, jak nieruchomości mogą wzbogacić Twoje życie.

  Temat *

  Imie

  Nazwisko

  Adres e-mail *

  Tel *

  Skąd dowiedziałeś się o naszej firmie?

  Wiadomość

  Pytania i odpowiedzi

  +

  Dlaczego warto kupić nieruchomość z pomocą pośrednika nieruchomości ETERIA?

  Posiadamy szeroką bazę ofert nieruchomości, a doświadczeni agenci pomogą Ci znaleźć idealne mieszkanie, dom lub działkę. Zorganizuje dla Ciebie prezentacje wybranych nieruchomości, podczas których będziesz mógł zapoznać się z nimi w rzeczywistości. Pomożemy Ci wynegocjować korzystną cenę nieruchomości, warunki umowy oraz dopełnimy wszystkie formalności związane z zakupem.

  +

  Jak wygląda współpraca z ETERIĄ - agencją nieruchomości w Warszawie?

  Poszukując nieruchomości do zakupu, na rynku można znaleźć setki ofert w niemalże każdym segmencie. Część jest nieaktualna, część – nieprecyzyjnie opisana, część – po prostu nie dla Ciebie. Aby znaleźć „perełkę”, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, oszczędzając ich czas i pieniądze, optymalizujemy proces zakupu.

  +

  Jak wygląda proces zakupu Twojej nieruchomości przez nasze biuro nieruchomości?

  • Zaczynamy od określenia potrzeb, aby nie robić wycieczek lokaloznawczych, tylko oglądać nieruchomości najbardziej interesujące i spełniające oczekiwania.
  • Znając potrzeby i mając praktyczną wiedzę z rynku, możemy z góry ustalić, gdzie nie warto poszukiwać, aby nie tracić czasu i energii.
  • Przeszukujemy dla naszych klientów cały rynek, a także dajemy dostęp do ofert off market, które nigdy nie trafiają do internetu. Z nami klient ma możliwość dotarcia do nieruchomości niedostępnych w inny sposób, bo perełki sprzedają się często przez telefon.
  • Nasze wynagrodzenie przeważnie pokrywa się samo – dzięki profesjonalnym negocjacjom ceny nieruchomości.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo i gdy już dana nieruchomość nam się spodoba, przystępujemy do działania: wraz ze sztabem prawników analizujemy stan prawny nieruchomości i potencjalne ryzyka.
  • Podpisanie umowy przedwstępnej, wizyta u notariusza czy przejęcie nieruchomości – do samego końca jesteśmy z Tobą, zapewniając komfort i doradztwo na każdym etapie.
  +

  Poszukiwanie nieruchomości zaczyna Cię męczyć?

  Jako agenci nieruchomości doskonale znamy ten rynek. Kupowanie, czy proces sprzedaży mieszkania i wynajmu nie zawsze idzie zgodnie z planem. Nieraz chęci są, ale nabywcy nie wiedzą, gdzie i jak szukać. Nie musisz przekopywać internetu, by znaleźć właściwą ofertę nieruchomości. Zrobiliśmy to za Ciebie i przedstawiamy je na naszej stronie. Gdy wybierzesz idealną, możemy świadczyć dla Ciebie usługi pośrednictwa, by szybko dobić targu i móc jak najszybciej się wprowadzić.

  +

  Wyselekcjonowałeś już nieruchomość do zakupu, ale chcesz zabezpieczyć transakcję na rynku nieruchomości?

  Skontaktuj się z naszą agencją mieszkaniową i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

  +

  Czy oferujecie mieszkania na sprzedaż?

  Oczywiście. W biurze pośrednictwa nieruchomości ETERIA znajdziesz oferty sprzedaży czy wynajmu nieruchomości, w tym również oferty OFF-MARKET. Kliknij i sprawdź dostępne mieszkania: https://eteria.pl/oferty/

  +

  Chcesz poznać inne usługi biura nieruchomości ETERIA?

  Poznaj pełną gamę naszych możliwości: https://eteria.pl/ 

  Dodatkowe materiały przez nas publikowane

  #32 Najczęstsze pułapki przy kupnie domu: Jak rozpoznać i uniknąć ryzyka? Porady od Dawida Myka?️

  W dzisiejszym odcinku podcastu rozmawiamy z Dawidem Mykiem, ekspertem w dziedzinie projektowania nieruchomości, który dzieli się swoją wiedzą na temat najczęstszych pułapek związanych z zakupem domu. W trakcie rozmowy omawiamy m.in.: ➡️ Istotę odpowiedniej analizy rynku i wartości nieruchomości ➡️ Jak rozpoznać potencjalne problemy związane z działką i infrastrukturą ➡️ Jak uniknąć złudzeń i emocji, które mogą wpłynąć na podjęcie niewłaściwej decyzji ➡️ Jak sprawdzić stan techniczny domu i uniknąć kosztownych napraw ? Subskrybuj nasz podcast i bądź na bieżąco z […]

  Dowiedz się więcej

  #33 „Kupno działki? Oto jak ustrzec się przed kosztownymi błędami – Dawid Myk ?

  Dzisiaj kolejny odcinek podcastu i kontynuacja rozmów z Dawidem Mykiem, ekspertem w dziedzinie projektowania nieruchomości, który tym razem dzieli się swoją wiedzą na temat błędów jakie możemy popełnić przy kupnie działki.   W trakcie rozmowy omawiamy m.in.:   ➡️ Jakie milionowe problemy mieli Dawida klienci w związku z brakiem dokumentacji ➡️ Jak rozpoznawać okazję na rynku nieruchomości ➡️ Co sprawdzić i w jaki sposób przed zakupem działki ➡️ Jaki wpływ ma okolica na potencjalną działkę do zakupu   ? Subskrybuj […]

  Dowiedz się więcej

  #28 Pierwszy raz na rynku nieruchomości: Jak uniknąć błędów podczas zakupu mieszkania. Gość: Nadiia Borzilova

  W tym odcinku naszego podcastu rozmawiamy z Nadią Brozilovą, naszą doświadczoną współpracowniczką, która skutecznie pomaga klientom w zakupie i sprzedaży mieszkań w Warszawie. W odcinku skupiamy się na rynku wtórnym w Warszawie, a Nadia dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz wskazówkami, jak uniknąć błędów podczas zakupu mieszkania. Podczas rozmowy poruszamy takie tematy jak: ➡️ Proces zakupu mieszkania i jak go uprościć ➡️ Wyznaczenie kryteriów dotyczących nieruchomości, takich jak rodzaj rynku, lokalizacja, metraż i inne ➡️ Budżet i sposób finansowania zakupu […]

  Dowiedz się więcej

  #26 Odkrywając sekrety negocjacji cen nieruchomości: sprawdzone techniki, wskazówki i prawdziwe historie sukcesu

  W dzisiejszym odcinku Eteria Nieruchomości Cezary przedstawia: 1️⃣ Poznaj sprawdzone techniki negocjacji cen nieruchomości, niezależnie od Twojego doświadczenia 2️⃣ Dowiedz się, jak zdobyć informacje o nieruchomości, zrozumieć motywacje sprzedającego i budować relacje z drugą stroną 3️⃣ Odkryj skuteczne metody negocjacji, takie jak kotwiczenie, „negocjowanie w pakiecie” czy wykorzystywanie alternatyw (BATNA/WATNA) 4️⃣ Naucz się, jak skutecznie prezentować swoje argumenty, opierając się na faktach i danych rynkowych 5️⃣ Zainspiruj się prawdziwymi historiami sukcesu, które pokażą, jak oszczędzić pieniądze i zwiększyć wartość swojego […]

  Dowiedz się więcej

  #23 Analiza lokalizacji pod kątem inwestycji w nieruchomości

  W dzisiejszym odcinku rozmawiamy o tym, jak analizować lokalizację pod kątem inwestycji w nieruchomości:  ➡️dlaczego warto szczegółowo analizować lokalizację i jej otoczenie,  ➡️ jakie czynniki na nią wpływają oraz  ➡️jak badać te czynniki – nietypowe sposoby.    Subskrybuj nasz podcast, dzięki czemu co tydzień będziesz otrzymywać powiadomienia o nowych odcinkach i przyczynisz się do jego rozwoju. Z góry dziękujemy ? ===== Chcesz nas poznać lepiej? Odwiedź stronę internetową naszego biura nieruchomości: http://eteria.com.pl Mail kontaktowy: podcast@eteria.com.pl FB Nataliia Iali: https://www.facebook.com/nataly.yali/ FB […]

  Dowiedz się więcej

  #17 Sekrety Doradcy ds. Nieruchomości. Gość Daria Sigarova

  W dzisiejszym odcinku zaprosiliśmy naszą współpracowniczkę Darię Sigarową, aby zdradziła kilka sekretów swojej pracy jako doradcy ds. nieruchomości oraz opowiedziała, jak wyglądały jej początki w tym zawodzie…   ?Subskrybuj podcast, co tydzień dostaniesz powiadomienie o nowych odcinkach i przyczyniasz się do jego rozwoju. Z góry dziękujemy ?    ===== Chcesz nas poznać lepiej? Odwiedź stronę internetową naszego biura nieruchomości: http://eteria.com.pl – tutaj znajdziesz kontakt do Dari ? Mail kontaktowy: podcast@eteria.com.pl FB Nataliia Iali: https://www.facebook.com/nataly.yali/ FB Cezary Nocula: https://www.facebook.com/czarek.nocula Insta Nataliia […]

  Dowiedz się więcej