Agencja wynajmu nieruchomości

Posiadanie nieruchomości to jedno, ale znalezienie idealnego najemcy, który szanuje ją tak samo jak Ty i przynosi oczekiwany zwrot z inwestycji, to prawdziwa sztuka.

Agencja wynajmu nieruchomości

Jakie korzyści uzyskasz, wynajmując nieruchomości wspólnie z nami?

Powodów jest wiele, my opisaliśmy tylko te najważniejsze, abyś nie tracił swojego cennego czasu.

Idealnie wysoka cena

Badając dokładnie rynek, upewniamy się, że Twoja nieruchomość jest wyceniona idealnie - ani za wysoko, ani za nisko. Dzięki temu uzyskujesz maksymalny zysk z inwestycji i minimalny czas oczekiwania na najemcę.

Elegancja w detalach

Każdy zakątek Twojej nieruchomości zasługuję, aby o niego zadbać. Od starannego przygotowania, po mistrzowskie zdjęcia - prezentujemy Twój majątek w pełnym blasku, aby uzyskać jak najlepszych najemców.

Najemca godny zaufania

Prowadzimy szczegółową weryfikację najemców, wnikając w ich historię najmu oraz aktywność w mediach społecznościowych. Nasz proces gwarantuje Ci pewność i spokój ducha.

Promocja, która działa

Nasza niezrównana sieć kontaktów, odpowiednia promocja, przygotowanie ogłoszenia pod konkretny typ najemcy gwarantują, że Twoja nieruchomość nie będzie długo czekać na idealnego najemce.

contact-team

Skontaktuj się z nami

Z nami zrozumiesz, jak nieruchomości mogą wzbogacić Twoje życie.

  Temat *

  Imie

  Nazwisko

  Adres e-mail *

  Tel *

  Skąd dowiedziałeś się o naszej firmie?

  Wiadomość

  Pytania i odpowiedzi

  +

  Zlecenie wynajmu mieszkania agencji - Czy warto?

  Jeśli masz dość czekania na idealnego lokatora, to tak, zdecydowanie warto. Skorzystanie z usług naszej agencji wynajmu daje Ci pewność przeprowadzenia skutecznych działań marketingowych, które trafią w sedno potrzeb najmujących. Koniec z odpowiadaniem na setki maili, SMS-ów i telefonów od ludzi, którzy chcą wynająć, ale zawsze mają jakieś ALE. My dostarczymy Ci idealnego najemcę.

  +

  Zalety współpracy z agencją Eteria - pośrednikiem nieruchomości?

  Biuro nieruchomości ETERIA to zespół pasjonatów, którzy profesjonalnie dbają o prace związane z wynajmem Twojej nieruchomości. Podchodzimy kompleksowo do przygotowania oferty, szukania najemców, obsługi prawnej transakcji mieszkania do wynajęcia. Z nami możesz wynajmować bez obaw o brak zainteresowania ze strony najemców, ponieważ zrobimy wszystko, by w krótkim czasie zamienić puste mieszkanie w inwestycję, która każdego miesiąca będzie przynosić Ci zysk.

  +

  Wynajem nieruchomości - Na czym polega proces pośrednictwa?

  Znalezienie najemcy, nawet samodzielnie, nie jest być może aż tak dużym wyzwaniem. Za to znalezienie najemcy, który dobrze zapłaci i nie będzie sprawiał problemów – to już jest nasza praca! Wynajem mieszkania przez agencję to sposób na znalezienie lokatorów szybciej i bezpieczniej. Nie musisz tracić czasu na robienie ogłoszeń, niekończące się rozmowy telefoniczne i prezentowanie mieszkania. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie.

  +

  Jak wygląda zarządzanie wynajmem nieruchomości?

  Obsługa wynajmu to proces, na który składa się kilka etapów, które pomogą Ci szybko znaleźć właściwych najemców.

  • Analizujemy rynek – sprawdzamy aktualną konkurencję i doradzamy, od jakich kwot najlepiej zacząć. Wiemy, że każdy niewynajęty miesiąc to strata.
  • Doradzamy w przygotowaniu nieruchomości – aby dostosować ją do aktualnych trendów i zwiększyć prawdopodobieństwo najmu na długie lata.
  • Poszukujemy i weryfikujemy najemców – wśród naszych klientów off market, zaprzyjaźnionych doradców i w mediach internetowych.
  • Łączymy strony – podpisujemy umowy, przekazujemy lokal i cieszymy się z przychodu pasywnego.
  +

  Czy zajmujecie się również zakupem nieruchomości i sprzedażą nieruchomości?

  Doskonale znamy rynek nieruchomości w Polsce i poza wynajmem zajmujemy się również sprzedażą mieszkania lub jego zakupem. Nie chcesz wynajmować? Nie ma problemu. Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie lub je sprzedać. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj: 

  +

  Czy zajmujecie się również najmem nieruchomości?

  Oczywiście, że tak. Jeśli szukasz mieszkania na wynajem, ale męczą Cię rozmowy z właścicielami mieszkań, to jestem we właściwym miejscu. Nasi agencji nieruchomości przejmą odpowiedzialność za znalezienie idealnego mieszkania na wynajem. Ty oszczędzasz w ten sposób czas i masz dostęp do najlepszych ofert na rynku.

  +

  Co w sytuacji, gdy lokator chciałby dokonać zakupu mieszkania?

  Decyzja zależy od Ciebie. Jeśli lokator jest zainteresowany zakupem, a Ty chcesz sprzedać nieruchomość, możemy poprowadzić negocjacje i zająć się wszelkimi formalnościami takiego procesu.

  +

  Nie musisz szukać lokatorów, lokatorzy nie muszą szukać mieszkania

  Współpraca z agentem nieruchomości to czysta oszczędność czasu i pieniędzy. Dla wielu korzystanie z usług agencji oznacza dodatkowy koszt. Według nas to bezpieczeństwo, oszczędność czasu i gwarancja satysfakcji, którą zyskasz współpracując z agencją ETERIA.