Malwina Przybylska

Doradca ds. Nieruchomości

Doradca nieruchomości, który ceni sobie indywidualne podejście do klienta, gdyż doskonale wie, że każdy klient ma inne potrzeby. Malwina preferuje kontakt osobisty niż telefoniczny. Lubi ludzi i zawsze jest pozytywnie nastawiona do nowych klientów, a także nowych ofert sprzedażowych – w szczególności tych, które wymagają większego zaangażowania.

Dzięki takiemu nastawieniu rzadko spotyka się z odrzuceniem oferty czy propozycji współpracy. Jest stanowcza w swoich działaniach i dzięki temu – skuteczna.

Jest pedantką, więc każda oferta sprzedażowa, która ma ujrzeć światło dzienne, musi być przez nią dokładnie sprawdzona. Uwzględnia nawet najmniejsze szczegóły, aby kupujący wiedział o danym mieszkaniu wszystko. Nie liczy się dla niej liczba ofert, ale jakość usług, które świadczy swoim klientom.

Obecnie kończy studia na kierunku dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. W wolnych chwilach, z racji tego, że kocha wodę, uczy pływać małych i dużych na warszawskich basenach oraz sama uczęszcza na treningi pływackie.

Od kilku lat działa również w social mediach i szeroko rozwiniętym marketingu, dlatego doskonale wie, jak przedstawić strategię marketingową mieszkania tak, aby sprzedać je za możliwie najwyższą cenę w krótkim czasie.

Ma duże zamiłowanie do pracy w nieruchomościach, mimo że nigdy nie wiązała przyszłości z tą branżą – życie bywa przewrotne i napisało własny scenariusz. Malwina wie, że dzięki pracy rozwija się zawodowo, poszerza swoje horyzonty, jest również pewna, że jej życie, ze względu na różne zainteresowania, jakie ma, nie będzie rutyną. Motto życiowe: nigdy nie mów nigdy!

 

Malwina Przybylska
contact-team

Skontaktuj się z nami

  Temat *

  Imie

  Nazwisko

  Adres e-mail *

  Tel *

  Wiadomość

  Zobacz, jak sprzedajemy