Nasze realizacje

„Jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów”

W marketingu internetowym, a zwłaszcza w przypadku zdjęć prezentujących nasze nieruchomości, nie jest inaczej.
Często zastajemy produkt w dobrym stanie technicznym, lecz nieprzygotowany pod względem sprzedażowym. Niekiedy jego stan wizualny jest wręcz odstraszający. Walcząc o jak najwyższą cenę, należy zniwelować to odczucie. Kilka dni, a czasami nawet kilka godzin wystarczy nam, aby przedstawić nieruchomość w nowej odsłonie i zwiększyć jej wartość aż o 7%.

Ten apartament był na rynku od ok. 5 miesięcy, z tym że wyglądał nieco inaczej, zanim do nas trafił.

Przez 3 miesiące przeglądałem oferty w tej okolicy i tego apartamentu nie było” – to słowa naszego klienta, podpisującego umowę rezerwacyjną 3 godziny po wystawieniu NASZEJ oferty.
Dlaczego o tym piszemy❓Bo ten apartament był na rynku od ok. 5 miesięcy, z tym że wyglądał nieco inaczej, zanim do nas trafił.
Przy sprzedaży unikatowych apartamentów dokładamy wszelkich starań, aby dobrze wyeksponować klasę, komfort, elegancję takiej nieruchomości. Sprzedaż w kilka godzin jest efektem lat doświadczenia i pasji do wykonywania naszej codziennej pracy. ?

Sytuacja, gdy nieruchomość, zanim trafiła do naszej firmy, była już na rynku u kilku agencji.

Aby nieruchomość uatrakcyjnić, stwierdziliśmy, że warto ją umeblować, gdyż w ten sposób byliśmy w stanie pokazać jej większy potencjał. Decyzja była strzałem w dziesiątkę – kupujący, który ostatecznie zdecydował się na nieruchomość, powiedział, że widział ją już wcześniej na portalach, ale dopiero po umeblowaniu przyciągnęła go ona do oglądania i w konsekwencji – do zakupu.

Wydobywanie największego potencjału z nieruchomości to nasza codzienność.

Ulica Esperanto, mieszkanie trudne do sprzedaży, bo na parterze, a wymagania finansowe klientów – dosyć wysokie.

Po kilku miesiącach finalnie doszło do transakcji za rekordową cenę.

Ulica Grójecka, przedwojenna kamienica z niesamowitym klimatem. Klient po konsultacji z nami postanowił zainwestować w sprzedawaną nieruchomość. Idąc za naszymi wskazówkami, fachowcy wykonali drobny remont, aby utrzymać jak najlepszy stosunek kosztów do potencjalnego zysku.

Zależało nam zwłaszcza na wycyklinowaniu oryginalnego parkietu, co wraz z innymi elementami sprawiło, że mieszkanie nabrało niepowtarzalnego charakteru.

contact-team

Skontaktuj się z nami

  Temat *

  Imie

  Nazwisko

  Adres e-mail *

  Tel *

  Skąd dowiedziałeś się o naszej firmie?

  Wiadomość

  Zobacz, jak sprzedajemy