Nataliia Iali

Prezes Zarządu

Inwestor, mentor pośredników, podróżniczka. Właścicielka biura nieruchomości oraz firmy kapitałowej, zajmującej się flipami. Wraz z 14 osobowym zespołem i sześcioletnim doświadczeniem dba o szybkość i jakość transakcji, sprzedając dwa razy więcej i trzy razy szybciej niż średnia rynkowa.

Uwielbia mnożyć, dzielić i potęgować. Nastawiona na pracę z ludźmi, dba o szkolenia dla swojego zespołu, ucząc ich sprzedaży i pomnażania wartości nieruchomości. Dzieli się wartościami z zespołem, dzięki czemu klienci zostają w firmie na zawsze. A dzięki potędze zbudowanych relacji klienci często kupują od niej mieszkania bez oglądania.

Od sześciu lat na rynku nieruchomości, potrafi sprzedać nieruchomość średnio w ciągu 4 tygodni. Pracowała do dziś z 413 klientami, a niektórzy przeprowadzili z nią ponad 10 transakcji. Jest absolwentką uczelni Łazarskiego z kierunku biznes ekonomii i bohaterką książki „Zwykli Niezwykli. Historie biznesowy polskich marek”

Kocha wydobywać talenty w ludziach i pomagać w rozwoju ich potencjału. W biznesie lubi wyzwania, ciężkie przypadki, dzięki czemu zdobywa nieocenione doświadczenie. Uwielbia robić rzeczy pozornie niemożliwe – takim było uratowanie majątku właściciela, który prawie stracił mieszkanie na rzecz firmy pożyczkowej.

Aktywnie występuje na uczelniach i z przyjemnością dzieli się wiedzą na temat biznesu i rozwoju. Występowała na Uczelni Łazarskiego, UW Zarządzania, UW OKN „Globalne problemy” wykładając na tematy biznesu, marketingu, zasad sukcesu. Dba o ciągły rozwój, uczestnicząc w konferencjach z udziałem Briana Triacy, Roberta Cialdiniego, Rafała Mazura. Całą swoją wiedzę przekazuje osobom, z którymi pracuje.

Nataliia Iali
contact-team

Skontaktuj się z nami

  Temat *

  Imie

  Nazwisko

  Adres e-mail *

  Tel *

  Wiadomość

  Zobacz, jak sprzedajemy