Nataliia Iali

Prezes Zarządu

CEO i serce Eteria Consulting. Stoi na czele ponad 20 osobowego zespołu profesjonalistów. Nataliia wyznacza standardy doskonałości w sprzedaży i pośrednictwie. Jako szefowa inspiruje i motywuje do przekraczania swoich możliwości. 

Biznes nieruchomościowy dla niej to przede wszystkim RELACJE z innymi. Dlatego jedną z zasadą firmowych jest “Zamieniamy transakcje w RELACJE, a klientów w przyjaciół”. Wierzy, że pośrednictwo nieruchomości to przede wszystkim pomaganie innym ludziom w realizacji ich marzeń. Jest praktykiem: zrealizowała ponad 130 własnych inwestycji. Specjalizuje się w nieruchomościach z skomplikowanym stanem prawnym. Zawsze szuka rozwiązań tam, gdzie inni ich nie dostrzegają.

Prowadzi podcast “Eteria Nieruchomości”. Zaprasza do niego czołowych specjalistów, inspiruje do rozwoju osobistego, zbiera wartościowe wskazówki. Jej intencją jest edukacja rynku.

Absolwentka ekonomii biznesu na uczelni Łazarskiego. Opiera strategię biznesową na twardych danych i faktach. Jej autorski proces sprzedaży nieruchomości w Eteria Consulting jest dzięki temu skuteczny i niezawodny.

Z niezwykłą umiejętnością przekuwania wyzwań w okazje, Nataliia zdaje się nie znać słowa „niemożliwe”. Ta cecha została zaakcentowana podczas jej wywiadu dla programów Przygody Przedsiębiorców, Biznes Misja czy Duży w Maluchu. W wywiadach z pasją dzieliła się swoją wizją przyszłości i znaczeniem innowacji w dynamicznie zmieniającym się świecie nieruchomości.

Jest także znana z umiejętności wydobywania i rozwijania talentów, dzięki czemu w firmie zatrudnia wybitnych specjalistów. Jej podejście do biznesu, oparte na transparentności, szacunku i odpowiedzialności, sprawia, że każdy projekt przekształca się w sukces, a zadowoleni klienci i współpracownicy stają się trwałą częścią naszej rosnącej społeczności Eteria Consulting.

Aktywnie występuje na uczelniach i z przyjemnością dzieli się wiedzą na temat biznesu i rozwoju. Występowała na ASBIRO, Uczelni Łazarskiego, UW Zarządzania, UW OKN „Globalne problemy”. Wykłada na tematy biznesu, marketingu, inwestowania w nieruchomości. Dba o ciągły rozwój, uczestnicząc w konferencjach z udziałem największych autorytetów biznesu. Całą swoją wiedzę przekazuje osobom, z którymi pracuje.

Prywatnie kochająca matka, miłośniczka podróży, tańca oraz Mirs. International Ukraine 2024.Nataliia Iali
contact-team

Skontaktuj się z nami

  Temat *

  Imie

  Nazwisko

  Adres e-mail *

  Tel *

  Skąd dowiedziałeś się o naszej firmie?

  Wiadomość

  Zobacz, jak sprzedajemy