Daria Sigarova

Doradca ds. Nieruchomości/Manager Zespołu

Urodzona i wychowana w rodzinie lekarzy, Daria z czasów dzieciństwa zapamiętała zasadę: „Ludzie często potrzebują pomocy, czasami nawet tego nie wiedząc, a ty musisz posiadać wystarczające kompetencje i wiedzę, żeby pomóc i nie zaszkodzić”. Później znalazło to odzwierciedlenie w jej życiu dorosłym. Do każdego klienta Daria podchodzi ze szczerą intencją pomocy, co pozwala jej nawiązywać relacje, w których przestaje on być tylko klientem, a zostaje bliskim przyjacielem albo nawet członkiem rodziny.

Daria zainteresowała się nieruchomościami w momencie, kiedy zaczęła aktywnie podróżować. Architektura, design oraz sztuka inspirowały ją i motywowały do pogłębiania wiedzy o branży nieruchomości. Ale prawdziwym celem stało się to dla niej dopiero wtedy, kiedy kupiła oraz sprzedała swoją pierwszą nieruchomość. Niestety, wspomina to jako bardzo przykre doświadczenie, ale jednocześnie katalizator. „Tylko człowiek, który przeżył podobną sytuację, który zna ten ból, może w pełni zrozumieć osobę, która zdecydowała się na sprzedaż swojej lub zakup nowej nieruchomości” – twierdzi Daria.

Klient oraz jego bezpieczeństwo i komfort są dla niej celem nadrzędnym w pracy, a ambitność, szczerość, komunikatywność oraz kreatywność pomagają jej w nawet najbardziej skomplikowanych sytuacjach.

Obecnie Daria kończy studia na kierunku zarządzanie logistyką. W wolnym czasie podróżuje i uczy się nowych języków. Uważa, że zrozumieć i poznać inną kulturę można tylko wtedy, kiedy jej przedstawiciele rozmawiają z tobą po swojemu.

Daria Sigarova
contact-team

Skontaktuj się z nami

  Temat *

  Imie

  Nazwisko

  Adres e-mail *

  Tel *

  Wiadomość

  Zobacz, jak sprzedajemy