Dla inwestorów

Dzień dobry,

Jeżeli zastanawiasz się gdzie najkorzystniej i w jaki sposób zainwestować na rynku nieruchomości – mamy dla Ciebie dedykowaną propozycje. Od lat zajmujemy się inwestowaniem w nieruchomości, setki własnych transakcji oraz setki obsłużonych klientów z zakresu inwestycji w nieruchomości pozwalają nam poprowadzić Cię przez cały proces zakupu inwestycyjnego, doradzając rodzaj inwestycji, zniwelować ryzyko zakupy nierentownych nieruchomości i sprawić, że Twój kapitał będzie efektywnie pracować dla Ciebie.

Co zyskasz współpracująć z nami w tym zakresie?

Dla inwestorów
1

Ustalenie indywidualnej strategii inwestowania

W zależności na jaki okres czasu chcesz ulokować swój kapitał, czy poszukujesz inwestycji z możliwością zarządzania czy twoim głównym celem jest maksymalizacji zysków - przedstawiamy odpowiedni model i typ nieruchomości dla Ciebie.

2

Uczciwego niezależnego partnera

Zawszę możesz liczyć, że powiemy Ci PRAWDĘ. A jeżeli któraś z nieruchomości, która Tobie się spodoba - nie będzie w stanie zrealizować Twojego celu - będziemy uczciwie ODRADZAĆ zakup. Naszą rolą jest pokazanie Tobie prawdziwych możliwości o konkretnych liczbach . Zależy nam na długofalowej współpracy, a nie jednorazowej transakcji.

3

Realne dane oparte na aktualnym rynku nieruchomości

Bez bagatelizowania i koloryzowania możliwości. Określamy zyski z ostrożnością, aby lepiej później zaskoczyć Cię pozytywnie - niż narobić na początku marnej nadziei. Monitorujemy również aktualne tendencję oraz trendy rynkowe, co pomaga przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

4

Zwiększone bezpieczeństwo

Niczym w banku szwajcarskim, możesz być pewny, że nie zakupisz w nieświadomości mieszkania ze skomplikowaną historią. A nawet jeżeli takowa nieruchomość będzie przedmiotem naszego zainteresowania, może czuć się spokojnie wiedząc, że zostaniesz przez cały proces przeprowadzony przy wsparciu specjalistów, którzy niejeden problem prawny rozwiązali z sukcesem.

5

Dostęp do naszych off-marketowych ofert

Proponowanych w pierwszej kolejności tylko dla naszych inwestorów. Monitorujemy na bieżąco rynek i często posiadamy wiedzę o danej okazji jako pierwsi. Bądź tym, który zgarnie tę perełkę.

contact-team

Jeżeli chcesz zapoznać się z jednym z naszych Doradców i poznać więcej szczegółów - wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy do naszego biura w jak najkrótszym czasie.

  Imie i nazwisko

  Adres e-mail *

  Tel

  Jaki rodzaj inwestycji Ciebie interesuje

  Jaki budżet posiadasz

  Sposób finansowania

  Skąd dowiedziałeś się o naszej firmie?

  Zobacz, jak sprzedajemy