Sprzedaż nieruchomości metodą ETER

Pośrednictwo sprzedaży na rynku nieruchomości

Twój dom, Twoja historia, nasze zadanie. Sprzedaż nieruchomości to nie tylko transakcja – to nowy rozdział w Twoim życiu. Pomożemy Ci rozpocząć go z sukcesem!

Sprzedaż nieruchomości metodą ETER

Dlaczego warto sprzedawać nieruchomości wspólnie z nami?

Powodów jest wiele, my opisaliśmy tylko te najważniejsze, abyś nie tracił swojego cennego czasu.

Spokój

Oddajesz cały proces sprzedaży nieruchomości w ręce dedykowanego doradcy, który dba o każdy szczegół. Czuj się pewnie, wiedząc że wszystko jest pod kontrolą profesjonalistów.

Bezpieczeństwo

Każdego kupującego sprawdzamy pod kątem zdolności kredytowej i rzetelności. Robimy wszystko, aby Twoja nieruchomość trafiła w dobre ręce.

Czas

Skuteczny marketing w mediach społecznościowych i portalach internetowych gwarantuje szybsze znalezienie właściwego klienta. Zadbamy również o dokumentację i obsługę dziesiątek telefonów, oszczędzając Twój cenny czas.

Pieniądze

Znamy rynkowe tajniki, które podnoszą wartość Twojej nieruchomości. Nasza wiedza to Twój dodatkowy zysk. A nasze wynagrodzenie? Tylko wtedy, gdy osiągniemy założone cele.

Technologia

Dzięki użyciu sztucznej inteligencji i najnowszych narzędzi technologicznych możemy dokładnie dopasować Twoją ofertę do osób naprawdę zainteresowanych zakupem. W efekcie sprzedajesz szybciej i skuteczniej.

Jak przebiega współpraca przy sprzedaży nieruchomości?

Kompleksowo wspieramy naszych klientów na każdym kroku sprzedaży czy zakupu nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłej analizie własnych działań opracowaliśmy unikatowy, autorski sposób na wsparcie naszych klientów – METODĘ ETER, która skutecznie realizuje cele naszych klientów.

 

Poniżej przedstawiono 10 etapów sprzedaży nieruchomości metodą Eter – sprawdź, co zyskasz na każdym etapie po podjęciu współpracy z nami i podpisaniu umowy.

1

Ustalenie grupy docelowej i strategii sprzedaży

Zaczynamy od zidentyfikowania idealnego kupującego i dopasowanie przemyślanych działań, co przyspiesza cały proces sprzedaży i zwiększa szansę na sukces.

2

Wycena nieruchomości autorską metodą

Opierając się na prawdziwych liczbach, jesteśmy w stanie wskazać realną cenę i uchronić Cię przed utratą pieniędzy w trakcie sprzedaży nieruchomości.

3

Podkreślenie zalet nieruchomości

Dokładamy serca do każdego metra kwadratowego, aby uzyskać dla Ciebie jak najlepszą cenę skracając przy tym czas sprzedaży

4

Marketing metodą Eter

Aktywnie docieramy do jak największego grona wypłacalnych klientów, wyróżniając Twoją ofertę na tle konkurencji. Widzimy jak małe rzeczy, potrafią robić wielką różnicę.

5

Przedstawienie nieruchomości WŁAŚCIWYM klientom

Nie chodzi o to, aby Twoją nieruchomość zobaczyło 30 klientów, lecz ten jeden jedyny – który ma finansowanie i będzie chciał ją kupić na ustalonych warunkach.

6

Negocjacje

Z naszą pomocą ominiesz presję i stres związany z negocjacjami, osiągając przy tym korzystne warunki transakcji.

7

Umowa rezerwacyjna

Wiemy, że czas zabija transakcję i gdy jest właściwy moment - należy działać. Dzięki nam nie stracisz kupującego, bo my możemy zabezpieczyć transakcję za Ciebie

8

Przygotowanie niezbędnej dokumentacji do umowy

My dopilnujemy wszystkiego, a Ty oszczędzisz nerwy i wiele godzin, które trzeba przeznaczyć na formalności w urzędach.

9

Wsparcie przy umowie przedwstępnej/akcie notarialnym

W spokoju podpisujesz i otrzymujesz pieniądze, zyskując maksymalne bezpieczeństwo transakcji przy Twoim minimalnym zaangażowaniu.

10

Przekazanie lokalu

Z nami cały proces przebiega płynnie. Dbamy o wszystkie niezbędne dokumenty i protokoły, eliminując potencjalne przyszłe komplikacje.

contact-team

Skontaktuj się z nami

Z nami zrozumiesz, jak nieruchomości mogą wzbogacić Twoje życie.

  Temat *

  Imie

  Nazwisko

  Adres e-mail *

  Tel *

  Wiadomość

  Pytania i odpowiedzi

  +

  Agencja nieruchomości - Czy warto jej zlecić sprzedaż nieruchomości?

  Tak, o ile zależy Ci na tym, by skrócić czas znalezienia idealnego kupującego, jak i zaoszczędzić na tym pieniądze. Oczywiście możesz przygotować ofertę samemu i odpowiadać na setki maili i telefonów od zainteresowanych. W praktyce oznacza to jednak mnóstwo straconego czasu na rozmowy i prezentowanie nieruchomości osobom niezdecydowanym. Profesjonalna agencja pośrednictwa nieruchomości specjalizująca się w sprzedaży mieszkań po prostu Cię z tego odciąży.

  +

  Jak wygląda proces doboru kupujących na rynku nieruchomości?

  Nasze biuro pośrednictwa nieruchomości korzysta z nowoczesnych technologii i skutecznych działań marketingowych, dzięki czemu oferta na Twoje mieszkanie trafia do ludzi, którzy wiedzą, czego chcą, mają na to pieniądze i chcą dobić targu szybko. Doświadczenie w obrocie nieruchomościami daje nam przewagę, ponieważ po finalizacji setek transakcji wiemy, jak wyselekcjonować najlepszych kupujących, co sprawi, że Twoją nieruchomość obejrzy kilka właściwych, a nie kilkadziesiąt niezdecydowanych osób.

  +

  Czy biuro nieruchomości ETERIA gwarantuje, że mieszkanie się sprzeda?

  Nasza skuteczność sprzedaży mieszkań wynosi 98% i nie jest to przypadek. Dla każdego klienta dążymy do sukcesu, angażując w to wszystkie dostępne środki.

  +

  Kto zajmie się sprzedażą? Twój dedykowany pośrednik nieruchomości

  Każdą nieruchomością zajmuje się jeden dedykowany opiekun. To agent nieruchomości z dużym doświadczeniem. Nie musisz dzwonić do biura, czekać w kolejkach. Masz numer do jednego specjalisty, który zawsze pomoże.

  +

  Czy agent nieruchomości dokona porównania cen i kosztów, by sprzedać mieszkanie po cenie rynkowej?

  Oczywiście, że tak. Doskonale rozumiemy, że przy sprzedaży chcesz zarobić jak najwięcej. Dlatego przed przygotowaniem oferty dokładnie obejrzymy mieszkanie i oszacujemy jego wartość, porównując ją z ofertami, które są dostępne na rynku. W ten sposób zasugerujemy co zrobić, by mieszkanie sprzedało się szybko i w dobrej cenie.

  +

  Czy pomagacie również w zakupie nieruchomości?

  Tak. Oferujemy również usługi pośrednictwa w zakupie nieruchomości, wynajmie i najmie. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Profesjonalizm i fachowe wsparcie, to rzeczy, których możesz być pewien przy współpracy z agencją ETERIA. Nie musisz szukać pośrednika. Właśnie jesteś na stronie agencji, która pomoże Ci zamknąć sprawę szybko i skutecznie.

  Dodatkowe materiały przez nas publikowane

  #40 Remont przed sprzedażą: Inwestycja czy niepotrzebne koszty?

  Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy warto przeprowadzić remont mieszkania przed jego sprzedażą? ? Czy to mądra inwestycja, czy tylko niepotrzebny wydatek? To pytanie nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać – my staramy się na nie odpowiedzieć poprzez określenie: ➡️ Cele sprzedaży nieruchomości: Czy chodzi o szybkość sprzedaży, cenę, czy coś jeszcze? ? ➡️ Stan nieruchomości przed sprzedażą i przewidywane koszty remontu. ?️ ➡️ Analiza rynku nieruchomości i preferencji potencjalnych kupujących. ? ➡️ Zalety remontu przed sprzedażą: Czy estetyczne […]

  Dowiedz się więcej

  #37 Pośrednik nieruchomości – oszust czy sprzymierzeniec?

  Podczas tego odcinka, dzielimy się własnymi doświadczeniami i obserwacjami, odwracając karty i pokazując obie strony medalu. Rozważamy, jak pośrednicy mogą być postrzegani jako oszuści, pokazując praktyki takie jak kopiowanie ogłoszeń, robienie obietnic, których nie mogą spełnić, czy znikanie po podpisaniu umowy. Jednak nie wszystko jest czarne – znamy również wielu pośredników, którzy są prawdziwymi sprzymierzeńcami, pomagającymi wynegocjować korzystne warunki, dając rzetelne informacje o rynku i doradzając, gdzie warto, a gdzie nie warto inwestować. W tym odcinku podajemy wskazówki, jak uniknąć […]

  Dowiedz się więcej

  Jakie dokumenty przygotować do sprzedaży mieszkania?

  Sprzedaż nieruchomości wiąże się z ogromnym stresem obu stron. Ostatnim krokiem w całym procesie sprzedaży nieruchomości jest akt notarialny, do którego żeby doszło trzeba przygotować odpowiednie dokumenty-bez nich sprzedaż się nie odbędzie. Właśnie dlatego przychodzimy z artykułem , w którym pragniemy podzielić się wiedzą, aby w pigułce przedstawić jakie dokumenty, gdzie i za ile trzeba załatwić. Pragniemy również zaznaczyć, że wnioski w różnych urzędach mogę się od siebie różnić, albo mogą się zmieniać tak samo jak koszty zaświadczeń w spółdzielniach czy […]

  Dowiedz się więcej

  #14 7 największych błędów sprzedających nieruchomości

  Cześć drogi słuchaczu! Witamy Cię w naszym podcaście „Eteria Nieruchomości”, w którym dzielimy się naszym doświadczeniem biznesowym. Mówimy tylko o tym, co faktycznie działa oraz przynosi efekty w inwestycjach, rozwoju i możliwościach nieruchomości. Jeżeli to Cię interesuje i chcesz od życia czegoś więcej, to jesteś we właściwym miejscu. W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o tym, jakie są 7 największych błędów sprzedających nieruchomości. Z tej strony Cezary Nocula, i zapraszam Cię do wysłuchania. Starożytna filozofia a prognozy na rynku nieruchomości Podobno starożytni […]

  Dowiedz się więcej

  #13 Strategia sprzedaży nieruchomości, czemu prawie nikt jej nie ma?

  Podejście strategiczne sprzedaży nieruchomości. Co dzisiaj nowego w naszym podcaście i czego możecie się dowiedzieć? jakie są składowe naszej strategii sprzedaży? jak sprzedać drożej, mając podobną nieruchomości co konkurencja w okolicy? jak robić marketing, aby był skuteczny i efektywny? jak określić profil idealnego klienta? i wiele więcej! ?Subskrybuj podcast, co tydzień dostaniesz powiadomienie o nowych odcinkach i przyczyniasz się do jego rozwoju. Z góry dziękujemy ? ===== Chcesz nas poznać lepiej? Odwiedź stronę internetową naszego biura nieruchomości: http://eteria.com.pl Mail […]

  Dowiedz się więcej

  #12 Jak znaleźć klienta na nieruchomość, kiedy wszystko inne zawiodło? Kreatywne metody pozyskiwania.

  Dzisiaj opowiadam o tym, jak znaleźć klienta na nieruchomości w nieszablonowy sposób. Dowiesz się m.in.: czemu dzisiaj jest to niezbędne, aby kreatywnie podchodzić do sprzedaży nieruchomości sposoby offline na pozyskanie klienta sposoby online na znalezienie kupującego ?Subskrybuj podcast, co tydzień dostaniesz powiadomienie o nowych odcinkach i przyczyniasz się do jego rozwoju. Z góry dziękujemy ?.   ===== Chcesz nas poznać lepiej? Mail kontaktowy: podcast@eteria.com.pl Nasz kanał na YouTube Nasz podcast na iTunes Facebook Nataliia Iali Facebook Cezary Nocula Instagram Nataliia […]

  Dowiedz się więcej

  #2 Jak realnie wycenić nieruchomość, aby nie stracić?

  W tym odcinku poruszymy zagadnienie „Jak realnie wycenić nieruchomość, aby nie stracić”. Dzisiaj wystąpię solo, ale jestem pewien, że nie będziecie się ze mną nudzić.  Ujawnię naszą autorską, nieco rewolucyjną metodę, która jest prosta, ale innowacyjna. Dowiesz się dlaczego, na końcu podcastu. Metodę tę stosujemy do szacowania wartości setek, a nawet tysięcy nieruchomości – zarówno naszych, jak i naszych klientów. Efekty są naprawdę imponujące, a 99% wycen jest trafnych. Wycena nieruchomości – podstawa procesu sprzedaży Wyceniamy nieruchomości niemal codziennie. Jest […]

  Dowiedz się więcej

  #3 Czy warto korzystać z biura nieruchomości?

  Hej Drogi Słuchaczu! Witamy Ciebie w podcaście „Eteria – Nieruchomości”, w którym to dzielimy się naszym doświadczeniem biznesowym i mówimy tylko o tym, co faktycznie działa oraz przynosi efekty. O inwestycjach, rozwoju i możliwościach w nieruchomościach. Jeżeli to Cię interesuje i chcesz od życia czegoś więcej, to jesteś we właściwym miejscu. W dzisiejszym odcinku opowiemy sobie na pytanie. Czy warto korzystać z Biura Nieruchomości? Z tej strony Cezary Nocula i Nataliia Iali.  Cezary Nocula: Dzisiaj pobawimy się tak troszkę w […]

  Dowiedz się więcej