11552868

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej perły rynku nieruchomości – przestronnego, dwupokojowego mieszkania , położonego na wysokim parterze niedawno zmodernizowanego bloku. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną zamieszkać w centrum dynamicznego życia miejskiego, a zarazem cenią sobie spokój i komfort.Dzięki ekspozycji wschód-zachód mieszkanie jest jasne przez cały dzień.Loggia z widokiem na zachód zapewni relaksujące zakończenie każdego dnia. 

Potencjał i możliwości: Choć mieszkanie wymaga remontu jest to wyjątkowa szansa na stworzenie wnętrza według własnych upodobań. Otwarta przestrzeń umożliwia swobodną aranżację i dostosowanie mieszkania do osobistych potrzeb, co sprawia, że jest to idealne miejsce na wymarzony dom.

Lokalizacja: Mieszkanie usytuowane jest w doskonałej lokalizacji – tylko 5 minut od dworca PKP, 2 minuty od stacji WKD, a także 1 minutę od żłobka, szkoły podstawowej i Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej.

Dodatkowe informacje: Do mieszkania przynależy przestronna komórka lokatorska o powierzchni 15 m². Okolica oferuje także dużo przestrzeni zielonej, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność tej lokalizacji.

Dwustronne mieszkanie w top lokalizacji Grodziska jest dostępne od zaraz, zadzwoń i zostań nowym właścicielem!
Możliwa zamiana na inne mieszkanie