#72 Etyka w flipowaniu nieruchomości: Czy to uczciwy sposób na zarobek? Natalia Drysiak

W dzisiejszym odcinku podcastu gościmy Natalię Drysiak, wybitną specjalistkę w dziedzinie nieruchomości, która nie tylko pośredniczy w sprzedaży, ale również dzieli się swoją wiedzą poprzez szkolenia innych. Rozmowa skupi się na etyce w branży flipowania nieruchomości. Czy można zarabiać duże pieniądze, zachowując czyste sumienie? Odpowiedzi na to pytanie poszukamy, analizując konkretne przypadki z rynku.

 

Poruszymy 5 kluczowych tematów:

➡️ Etyczne Dylematy Flipowania: Jak Natalia ocenia moralne aspekty zarabiania setek tysięcy na flipach? Rozważymy, gdzie przebiega granica między biznesem a etyką.

 

➡️Przykłady Transakcji:  Na czym najwięcej się zarabia i jaką wartość dodaną dają działania flipperów na rynku nieruchomości?

 

➡️Wyzwania i Obowiązki Fliperów: Omówimy, co oprócz remontów muszą zrobić inwestorzy, aby zwiększyć wartość nieruchomości, oraz jakie ryzyka mogą się z tym wiązać.

 

➡️Profil typowego Flipera: Spróbujemy zrozumieć, jakie nieruchomości najczęściej kupują flipery i dlaczego wybierają akurat te obiekty.

 

➡️Rady dla Początkujących: Natalia poda konkretne wskazówki dla nowych inwestorów, jak unikać błędów i budować solidną reputację w branży.

 

🔔 Zasubskrybuj nasz podcast i bądź na bieżąco z nowymi odcinkami. W ten sposób wspierasz nasz rozwój. Dziękujemy za wsparcie 🤝 Cezary Nocula & Nataliia Iali

 

Potrzebujesz wsparcia w zakupie lub sprzedaży nieruchomości? Chcesz sprzedawać nieruchomości wspólnie z nami?  pisz śmiało  biuro@eteria.com.pl lub wpadnij do nas na  http://eteria.com.pl

Chcesz nas lepiej poznać?

Mail kontaktowy: podcast@eteria.com.pl

Nasz kanał na YouTube

Nasz podcast na iTunes

Facebook Nataliia Iali

Facebook Cezary Nocula

Instagram Nataliia Iali

Facebook Eteria Consulting

Instagram Eteria Consulting

Kontakt do Natalii Drysiak:

Instagram Natalia Drysiak

Szkolenia

 

Zobacz, jak sprzedajemy