#56 GROM w Deweloperce: Mariusz Krawiec o Zarządzaniu i Dyscyplinie

Dziś mieliśmy okazję gościć w naszym podcaście „Eteria Nieruchomości”, wyjątkową osobowość – Mariusza Krawca, który dzieli się swoimi doświadczeniami z życia wojskowego oraz biznesowego. Mariusz opowiada o swoich osobistych metodach radzenia sobie z presją i wykorzystywaniu zdobytych umiejętności w budowaniu sukcesu. Ten odcinek to prawdziwa kopalnia wiedzy dla każdego, kto dąży do osiągnięcia równowagi między życiem osobistym a zawodowym.

 

➡️ Dowiedz się, jakie cechy i umiejętności nabyte w służbie wojskowej są niezbędne do odniesienia sukcesu w świecie biznesu.

 

➡️ Zrozum, jakie nawyki i techniki wojskowe można efektywnie zastosować w zarządzaniu zespołem i projektami deweloperskimi.

 

➡️ Poznaj, jakie są kluczowe wyzwania w utrzymaniu dyscypliny w dynamicznie rozwijającym się biznesie i jakie metody pomagają w utrzymaniu porządku codziennego.

 

➡️ Odkryj, jak doświadczenie wojskowe wpływa na kształtowanie kultury organizacyjnej firmy i budowanie mentalności biznesowej.

 

? Subskrybuj nasz podcast i bądź na bieżąco z nowymi odcinkami. W ten sposób wspierasz nasz rozwój. Dziękujemy za wsparcie ? Cezary Nocula & Nataliia Iali

 

Potrzebujesz wsparcia w zakupie lub sprzedaży nieruchomości? Chcesz sprzedawać nieruchomości wspólnie z nami?  pisz śmiało  biuro@eteria.com.pl lub wpadnij do nas na  http://eteria.com.pl

Chcesz nas lepiej poznać?

Mail kontaktowy: podcast@eteria.com.pl

Nasz kanał na YouTube

Nasz podcast na iTunes

Facebook Nataliia Iali

Facebook Cezary Nocula

Instagram Nataliia Iali

Facebook Eteria Consulting

Instagram Eteria Consulting

Zobacz, jak sprzedajemy