#53 Inwestowanie w nieruchomości za granicą – Maria Kobryń

? Witaj w kolejnym odcinku podcastu, w którym podróżujemy po tajnikach inwestowania w nieruchomości za granicą z wyjątkowym gościem – Marią Kobryń. Maria, zarażająca pozytywną energią i bogatym doświadczeniem, odkrywa przed nami sekrety międzynarodowego inwestowania w nieruchomości. ?

 

➡️ Dlaczego warto inwestować za granicą? 

 

➡️ Jakie są pierwsze kroki, które powinien podjąć inwestor, aby z sukcesem inwestować w Azji? 

 

➡️ Jakie błędy najczęściej popełniają Polacy inwestując za granicą i jak ich unikać? 

 

➡️ Jak wybierać lokalizacje i analizować potencjał różnych rynków? 

 

➡️ Z jakimi wyzwaniami prawnymi możemy się spotkać inwestując poza granicami Polski, i jak się przed nimi chronić? Posłuchaj, jak Maria radzi sobie z zagranicznymi regulacjami i przepisami.

 

? Odkryj tajniki inwestowania za granicą z Marią Kobryń z https://blueshell.pl/zespol/maria-m-kobryn/  i zanurz się w świat międzynarodowych nieruchomości, odkrywając nowe możliwości i perspektywy. Zainspiruj się, ucz i zacznij swoją inwestycyjną przygodę. ?

 

? Subskrybuj nasz podcast i bądź na bieżąco z nowymi odcinkami. W ten sposób wspierasz nasz rozwój. Dziękujemy za wsparcie ? Cezary Nocula & Nataliia Iali

 

Potrzebujesz wsparcia w zakupie lub sprzedaży nieruchomości? Chcesz sprzedawać nieruchomości wspólnie z nami?  pisz śmiało  biuro@eteria.com.pl lub wpadnij do nas na  http://eteria.com.pl

Chcesz nas lepiej poznać?

Mail kontaktowy: podcast@eteria.com.pl

Nasz kanał na YouTube

Nasz podcast na iTunes

Facebook Nataliia Iali

Facebook Cezary Nocula

Instagram Nataliia Iali

Facebook Eteria Consulting

Zobacz, jak sprzedajemy