#37 Pośrednik nieruchomości – oszust czy sprzymierzeniec?

Podczas tego odcinka, dzielimy się własnymi doświadczeniami i obserwacjami, odwracając karty i pokazując obie strony medalu. Rozważamy, jak pośrednicy mogą być postrzegani jako oszuści, pokazując praktyki takie jak kopiowanie ogłoszeń, robienie obietnic, których nie mogą spełnić, czy znikanie po podpisaniu umowy.

Jednak nie wszystko jest czarne – znamy również wielu pośredników, którzy są prawdziwymi sprzymierzeńcami, pomagającymi wynegocjować korzystne warunki, dając rzetelne informacje o rynku i doradzając, gdzie warto, a gdzie nie warto inwestować.

W tym odcinku podajemy wskazówki, jak uniknąć negatywnych doświadczeń z pośrednikami nieruchomości, od wyboru odpowiedniego specjalisty, przez zabezpieczanie się przed nieuczciwymi praktykami, po wykorzystanie pełni korzyści płynących z korzystania z ich usług.

Na koniec, podkreślamy, że tak pozytywne, jak i negatywne doświadczenia są możliwe – kluczem jest podejście z należytą starannością i odpowiedzialnością.

 

Dołącz do nas w tym fascynującym odcinku i dowiedz się więcej o roli pośrednika nieruchomości. Czy jest on twoim sprzymierzeńcem, czy oszustem? Słuchaj, aby dowiedzieć się więcej!

? Subskrybuj nasz podcast i bądź na bieżąco z nowymi odcinkami. W ten sposób wspierasz nasz rozwój. Dziękujemy za wsparcie ?

Chcesz nas lepiej poznać?

Mail kontaktowy: podcast@eteria.com.pl

Nasz kanał na YouTube

Nasz podcast na iTunes

Facebook Nataliia Iali

Facebook Cezary Nocula

Instagram Nataliia Iali

Facebook Eteria Consulting

Instagram Eteria Consulting

Zobacz, jak sprzedajemy