#35 5 kluczowych kroków jak kupić nieruchomość w programie: Bezpieczny Kredyt 2 procent.

W tym odcinku skupiamy się na wielkiej okazji dla potencjalnych nabywców na rynku nieruchomości – rządowym programie Bezpieczny Kredyt 2 Procent. Chcemy Ci pokazać, jak podjąć konkretne kroki, aby skorzystać z tego programu najbardziej efektywnie – czyli jak już kwalifikujesz się na program, to potem JAK kupić mieszkanie.

Jeżeli interesuje Ciebie sam proces kredytowy i warunki to zapraszamy do naszego odcinka #31 z doradcą kredytowym Ronaldem Sczepankiewiczem 

Poniżej elementy procesu, jakie poruszamy w podcaście:

➡️ Zdefiniowanie potrzeb: Musisz wiedzieć, po co Ci ta nieruchomość. Pamiętaj, że według programu nie może to być inwestycja.

➡️ Odwiedź doradcę kredytowego: Doradca pomoże zbadać Twoją zdolność kredytową, ustali, czy kwalifikujesz się do programu, i przedstawi propozycje banków.

➡️ Sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości: Wybrana nieruchomość musi posiadać księgę wieczystą i być uregulowany stan prawny.

➡️ Poszukiwanie nieruchomości: Znajdź 10 nieruchomości, które spełniają określone kryteria, takie jak cena, stan prawny i twoje preferencje.

➡️Finalizacja procesu: Omówienie stanu technicznego nieruchomości, stanu prawnego i negocjacje warunków umowy przedwstępnej. 

 

Zapraszamy do wysłuchania, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak możesz efektywnie skorzystać z Bezpiecznego Kredytu 2 Procent!

 

? Subskrybuj nasz podcast i bądź na bieżąco z nowymi odcinkami. W ten sposób wspierasz nasz rozwój. Dziękujemy za wsparcie ? Cezary Nocula & Nataliia Iali

Potrzebujesz wsparcia w zakupie lub sprzedaży nieruchomości?
Mail kontaktowy: podcast@eteria.com.pl

Nasz kanał na YouTube

Nasz podcast na iTunes

Facebook Nataliia Iali

Facebook Cezary Nocula

Instagram Nataliia Iali

Facebook Eteria Consulting

Instagram Eteria Consulting

Zobacz, jak sprzedajemy