Zamów darmową konsultację

Masz wyzwanie lub cel do realizacji w zakresie nieruchomości? Nie jesteś pewien, w czym może Ci pomóc nasz doradca?

Zadzwoń lub zostaw kontakt, a nasze biuro oddzwoni i następnie dopasuje odpowiedniego doradcę w zależności od lokalizacji i dostępności. 

Możesz się spodziewać, że w ramach rozmowy z doradcą:

 • przedyskutujemy Twoje oczekiwania lub wyzwania
 • zaprezentujemy, co możemy dla Ciebie zrobić 
 • zasugerujemy rozwiązania dopasowane do problemu
 • podpowiemy w zakresie cen na rynku nieruchomości
 • jeżeli wspólnie dojdziemy do wniosku, że możemy Ci pomóc – umówimy się na spotkanie.

Przetestuj nas i poznaj bliżej. Rozmowa nic nie kosztuje, a zyskać możesz wiele.Zamów darmową konsultację

FAQ

+

Ile kosztuje doradztwo sprzedaży/kupna nieruchomości?

Nasza usługa nic Cię nie kosztuje aż do momentu, gdy osiągniemy wcześniej ustalone cele finansowe. Kiedy wykonamy swoje zadanie, pobieramy od klienta 2,5–4% netto od kwoty przeprowadzonej transakcji. Procent zależy od wielkości transakcji, wyzwań i oczekiwań klienta. Nasze wynagrodzenie jest tak dopasowane, że w wyniku naszych działań sprzedażowo-marketingowych usługa poniekąd sama się opłaca. Dzięki temu na korzystanie z naszych usług mogą sobie pozwolić zarówno zamożniejsi, jak i budżetowi klienci. 

+

Ile kosztuje wsparcie przy najmie/wynajmie nieruchomości?

Nasza usługa nic Cię nie kosztuje aż do momentu, gdy doprowadzimy do podpisania umowy wynajmu nieruchomości. Po podpisaniu umowy pobieramy 100% czynszu najmu.

+

Ile jest warta moja nieruchomość?

Codziennie spotykamy się z dziesiątkami nieruchomości i mamy wgląd w aktualne ceny transakcyjne. Dla klientów, którzy zdecydowali się na współpracę z nami, przygotowujemy specjalną wycenę według naszej autorskiej metody Eter. Przedstawiamy twarde dane i je analizujemy. Tym, którzy nie zdecydują się na współpracę, również pomagamy – sugerując przybliżone ceny.

+

Jak długo trwa proces sprzedaży nieruchomości?

Nasz średni czas sprzedaży to 100 dni od momentu rozpoczęcia współpracy, ale strategię i działania dopasowujemy do konkretnej sytuacji klienta. Gdy zależy nam na czasie, jesteśmy w stanie doprowadzić do sprzedaży nawet w kilka dni. Z kolei, gdy zależy nam na wysokiej cenie, czas sprzedaży może (ale nie musi) się wydłużyć.

+

Na jakim obszarze działacie?

Obecnie działamy w województwie mazowieckim. Jeżeli masz nieruchomość w innym miejscu, niewykluczone, że będziemy w stanie pomóc, polecając sprawdzonego partnera. Wyjątkiem są nieruchomości o wartości powyżej 2 mln zł – wtedy możemy pomóc na terenie całej Polski.

contact-team

Zamów konsultację

  Temat *

  Imie

  Nazwisko

  Adres e-mail *

  Tel *

  Skąd dowiedziałeś się o naszej firmie?

  Wiadomość

  Zobacz, jak sprzedajemy