Rekrutacja

Spełniaj się z nami i zostań doradcą ds. nieruchomości w Eteria Consulting.
Jeżeli jesteś zdeterminowaną osobą, ciągle poszukującą nowych wyzwań i nie lubiącą się nudzić, to najprawdopodobniej idealnie odnajdziesz się w naszym zespole.
Nasza MISJĄ jest tworzenie takich warunków pracy i atmosfery, aby ludzie, którzy z nami pracują mogli w pełni wykorzystywać swój potencjał.

Praca jako agent nieruchomości w Eteria Consulting to spełnienie marzeń o niezależności. Praca agenta nieruchomości da Ci wysokie zarobki i szansę rozwoju. Agent nieruchomości praca to bardzo ciekawy zawód. Doradca do spraw nieruchomości to wszechstronna praca polegająca na doradztwie w kwestii zakupu nieruchomości. Praca w nieruchomościach to dziś bardzo przyszłościowy zawód.
Praca jako agent nieruchomości w zgranym zespole daje możliwości rozwoju zawodowego i poznania ciekawych ludzi. Praca w nieruchomościach to najlepsze rozwiązanie dla ludzi kreatywnych i lubiących wyzwania.
Pośrednik nieruchomości praca jest zawodem dla ludzi lubiących kontakt z drugim człowiekiem. Doradca ds. nieruchomości musi lubić wyzwania i aktywnie dążyć do celu. Praca w agencji nieruchomości jest szansą na wysokie zarobki.
Praca biuro nieruchomości Warszawa daje niezależność finansową.

Poszerzaj swoje kompetencje, nie stój w miejscu i CHODŹ Z NAMI PO WIĘCEJ!

Co myśli nasz zespół?

Zobacz, jak sprzedajemy