Recenzja: Paweł Piaskowski

Chciałbym Pani bardzo podziękować za profesjonalną obsługę transakcji kupna mieszkania w Warszawie przy ul. Św. Bonifacego.

Praca jaką Pani wykonała razem z innymi współpracownikami biura nieruchomości Eteria Consulting zaczęła się jeszcze przed naszym kontaktem, czyli uświadomienie właścicielom realnej ceny transakcyjnej, zrobienie świetnych zdjęć mieszkania, które znacząco przewyższały jakością konkurencję.

Dalej też wszystko zrobione profesjonalnie, czyli prezentacja mieszkania, pośrednictwo przy negocjacjach na odległość i pilnowanie interesów zarówno kupujących jak i sprzedających, sugerowanie rozwiązań, wsparcie przy przygotowaniu umowy rezerwacyjnej. A jak już wszystkie kwestie były ustalone, to organizacja terminu podpisania aktu notarialnego, przygotowanie niezbędnej dokumentacji do sfinalizowania transakcji.

A dodatkowo sposób komunikacji na najwyższym poziomie, zawsze pozytywne nastawienie i szukanie najlepszego rozwiązania, oddzwanianie w bardzo szybkich terminach. Czyli wszystko, co tylko klient może sobie zażyczyć od biura nieruchomości.

Najlepszą rekomendacją będzie chęć dalszej współpracy i kupienia kolejnego mieszkania z Państwa biurem nieruchomości.

Tak więc życzę udanych kolejnych wspólnych transakcji.

contact-team

Skontaktuj się z nami

  Temat *

  Imie

  Nazwisko

  Adres e-mail *

  Tel *

  Skąd dowiedziałeś się o naszej firmie?

  Wiadomość

  Zobacz, jak sprzedajemy