#52 Cel życiowy a Inwestowanie w Nieruchomości w UK – Dawid Dowbusz

? Witajcie w 53. odcinku naszego podcastu, gdzie gościem jest wyjątkowy inwestor – Dawid Dowbusz, człowiek, który swoją odwagą, determinacją i wyjątkowymi strategiami inwestycyjnymi, zgromadził nieruchomościowy majątek wartości kilkadziesiąt milionów złotych na brytyjskim rynku nieruchomości! ?

 

Dawid dzieli się z nami swoją niezwykłą podróżą od pracy w fabryce w UK do osiągnięcia finansowej niezależności przez inwestowanie w nieruchomości. Podczas tego inspirującego wywiadu, Dawid odpowiada na szereg gorących pytań:

 

➡️ Kim jest Dawid Dowbusz i jakimi wartościami kieruje się w życiu i biznesie?

➡️ Jakie były jego pierwsze kroki na brytyjskim rynku nieruchomości i jakie strategie okazały się najbardziej efektywne?

➡️ Jak Dawid wykorzystał dźwignie finansowe, takie jak „Remortgage”, aby maksymalizować swoje zyski?

➡️ Jak wyważyć życie zawodowe i rodzinnie będąc mężem, ojcem i inwestorem?

➡️ Czemu Dawid zaangażował się w budowanie społeczności w UK?

➡️ Co jest w życiu tak naprawdę ważne ?

 

? Zanurz się w świat mądrych inwestycji, odkrywania możliwości i praktycznych porad, które Dawid Dowbusz przekazuje w tej bogatej w treści rozmowie! ?

Dawid otwiera przed nami drzwi do świata inwestycji w nieruchomości w UK, pokazując, że z determinacją, odpowiednią wiedzą i nieustępliwością, można osiągnąć sukces niezależnie od początkowych trudności i przeszkód! ?

 

? Subskrybuj nasz podcast i bądź na bieżąco z nowymi odcinkami. W ten sposób wspierasz nasz rozwój. Dziękujemy za wsparcie ? Cezary Nocula & Nataliia Iali

 

Dawida możecie znaleźć na dowbuszproperty.com

Potrzebujesz wsparcia w zakupie lub sprzedaży nieruchomości? pisz biuro@eteria.com.pl lub wpadnij do nas na  http://eteria.com.pl

Kontakt e-mailowy odnośnie podcastu: podcast@eteria.com.pl

 

Zobacz, jak sprzedajemy