Oferty
Sprzedane
Rodzinne - Balkon - Garderoba - Garaż- Komfort
Mazowieckie, Warszawa, Bemowo, ul. Batalionów Chłopskich
3800 PLN /mies 59.13PLN/m2
Liczba pokoi: 3 Piętro 3 / 4 Powierzchnia: 64.27 m2
Sprzedane
Blisko wszystkiego, daleko od hałasu-Metro 3'
Mazowieckie, Warszawa, Wola, ul. Marcina Kasprzaka
4000 PLN /mies 66.67PLN/m2
Liczba pokoi: 2 Piętro 1 / 6 Powierzchnia: 60 m2
Sprzedane
Rezerwacja metro 6'-parking- zamknięte osiedle
Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
800000 PLN 11627.91PLN/m2
Liczba pokoi: 3 Powierzchnia: 68.8 m2
Sprzedane
Blisko wszystkiego, daleko od hałasu-Metro 3'
Mazowieckie, Warszawa, Wola, ul. Marcina Kasprzaka
4000 PLN /mies 66.67PLN/m2
Liczba pokoi: 2 Piętro 1 / 6 Powierzchnia: 60 m2
Nie znalazłeś idealnej nieruchomości?
Zostaw swój kontakt, a my zajmiemy się poszukiwaniem.