Rondo Onz | Do wprowadzenia| Rozwój Twojej Rodziny

Mazowieckie,Warszawa,Wola,ul. Waliców
Liczba pokoi:
3
Piętro:
1 / 15
Powierzchnia:
57.6 m2
Rynek:
Wtórny
928000 PLN
16111.11 PLN/m2

Szukasz pierwszego mieszkania dla swojej rodziny, które jest w centrum warszawskiego życia– biznesowego i rekreacyjnego? Rano idziesz do pracy spacerkiem, po powrocie do domu codziennie możesz inaczej spędzać czas, ponieważ w okolicy jest tyle możliwości.

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:
– Umiejscowienie tuż przy Rondo ONZ– zapewnia to doskonałą komunikację z każdym punktem w Warszawie, metro, tramwaje i autobusy w odległości spacerowej
– Stan mieszkania– mieszkanie jest gotowe do zamieszkania po delikatnych zabiegach odświeżających (malowanie ścian). Ewentualne większe remonty można odłożyć w czasie, kiedy będzie taka potrzeba i środki finansowe
– rozkład mieszkania– obecnie jest to duże mieszkanie 3 pokojowe, ale w przypadku powiększenia rodziny można zrobić 4 pokoje
– cisza i zieleń za oknem– w tej okolicy bardzo rzadko zdarza się tak ciche i spokojne mieszkanie, w końcu jest to centrum Warszawy.

LOKALIZACJA:
Ta nieruchomość znajduje się na granicy śródmieścia i woli- pomiędzy Rondem ONZ a Halą Mirowskąul. Waliców 20. Prócz doskonałej komunikacji to miejsce gwarantuje niezliczoną ofertę spacerów oraz aktywności na poznanie i przeżycie Warszawy.
Dla smakoszy– codziennie można jeść w innej restauracji i poznawać smaki z całego świata.
Dla koneserów sztuki i kultury– muzea, teatry, kina lub nawet spacer po Starym Mieście.
Dla miłośników parków– w kilkanaście minut można dojść do jednego z ładniejszych parków w Warszawie – do Ogrodu Saskiego.
Tak może wyglądać Twoja codzienność!

MIESZKANIE:
Ten lokal posiada duży salon, dwie sypialnie, osobną i jasną kuchnię, łazienkę i przedpokój z głęboką szafą. W trzech pomieszczeniach znajdują się balkony francuskie, dzięki którym mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone a dodatkowo dodają dużo optycznej przestrzeni.
Mieszkanie po pomalowaniu ścian jest gotowe do wprowadzenia. W przyszłości kuchnię i łazienkę można zrobić według swoich własnych potrzeb i marzeń, ale można te prace odłożyć w czasie, ponieważ wszystko jest zadbane i sprawne.
Jeżeli pojawi się taka potrzeba, to można kuchnię przenieść do obecnego salonu i zyskać dodatkowy pokój dla dziecka lub na gabinet.
Do tej nieruchomości przynależy również piwnica (1,89m) oraz wynajmowane miejsce parkingowe, na parkingu strzeżonym przed budynkiem.

STAN PRAWNY
Pełna własność, jest KWmożna posiłkować się przy zakupie kredytem.

Nie czekaj, to mieszkanie może zmienić Twoje życie- przestaniesz tracić cenny czas na dojazdy w każde miejsce, a zaczniesz wykorzystywać go na budowanie pięknych relacji rodzinnych przez poznawanie i korzystanie z Twojego przyszłego sąsiedztwa.
Zadzwoń, czekam na Twój telefon,

Ignacy Szwedziński
Doradca  ds. Nieruchomości 
Eteria Consulting

Ignacy Szwedziński

Doradca ds. Nieruchomości
Kontakt
Informacje dodatkowe
Materiał Betonowe
Stan nieruchomości Do zamieszkania
Winda
Gaz
Domofon
Monitoring
Ochrona
Garaż

Zobacz, jak sprzedajemy